Dungeons & Dragons

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-13 11:50:30

Isildur

Otyugh

5558788
Call me!
Skąd: J-no
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 79
Punktów :   
Rasa: Gnom
Klasa: Czarodziej (Iluzjonista)

Ulubiona klasa/rasa :)

Kim najlepiej wam się gra w D&D ?

Osobiście mi najmilej przemierzało się świat Bardem Człowiekiem, zrobiłem ostatnio Barbarzyńce ale jakoś za głupi on dla mnie (Niektórzy pewnie sie nie zgodzą ) i zacząłem sobie czytać o Gnomach bo zainteresowała mnie ta rasa.


Historia niemal jak z kart papierowych westernów,
salon, karty, mysia wóda, czasy rewolwerów,
na oko pod czterdziestke kilka drobnych przestępstw,
szybko przestał być dzieckiem zmienił lizak na winchester..

Offline

 

#2 2008-04-14 17:09:51

Jackass

Otyugh

3572887
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Półelf
Klasa: Tropiciel

Re: Ulubiona klasa/rasa :)

Ja raczej jak do tej pory grałem postaciami typowo ofensywnymi takimi jak wojownik czy tropiciel, ale zastanawiam się nad stworzeniem nowej, naprawde ciekawej postaci


You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree

Offline

 

#3 2008-04-14 23:40:31

Marco

Game Master

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Elan
Klasa: Psion

Re: Ulubiona klasa/rasa :)

Nic nie stoi na przeszkodzie aby tropiciel lub wojownik był ciekawą postacią:) wszystko zależy od gry. Jeśli chodzi o rasy to najlepiej mi się gra ludźmi. Wg mnie to jedna z najlepszych ras w świecie D&D Najłatwiej ją dostosować do potrzeb gracza. A jeśli chodzi o klasy? Hmm, nie lubię łotrzyka ani tropiciela, wojownika średnio, barbarzyńcy nie... Bard jest fajny pod względem fabularnym. Paladyn też. Druid nie przypadł mi do gustu. Super gra mi się mnichem - swoją drogą to najlepsza postać do walki wręcz. Bardzo lubię też zaklinaczy. Za to czarodziejów nienawidze - blee.  Jeszcze dobrze się gra kapłanem. To postać którą można grać w różnoraki sposób:) O psionie nie wspominam narazie bo to klasa dodatkowa tak jakby i jej jakoś nie wliczam. To samo z rasą - Elan.

Najbardziej lubię: Mnicha, Zaklinacza, Kapłana, Paladyna, Barda a rasa to oczywiście człowiek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vstransmys.pun.pl www.piekielni.pun.pl www.fablesite.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.logistyka7a.pun.pl