Dungeons & Dragons


#1 2008-04-23 12:10:35

Jackass

Otyugh

3572887
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Półelf
Klasa: Tropiciel

26 kwietnia (sobota)

W tą sobotę kończymy tworzyć postacie w systemie Dungeons & Dragons 3.5

Proponuje spotkać się wcześniej, np. o 14:00. Ja niestety będę musiał wyjść dość wcześnie (przypuszczam, że koło 16:00, gdyż jadę do mojego wujka na urodziny) więc żebyśmy zdążyli dokończyć każdemu postać i jeszcze     
w miarę możliwości razem ze mną przeczytać najważniejsze rzeczy z podręczników, żebym potem nie psuł wszystkim sesji...

Proszę o wpisy poniżej każdego, kto przyjdzie...

Pozdrawiam, Jackass


You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree

Offline

 

#2 2008-04-24 19:56:03

szczery

Kuo-toa

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 27
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Kapłan

Re: 26 kwietnia (sobota)

ja będe,


zmiana*-*-*-*-*-
niemoge też ide na urodziny ;/

Ostatnio edytowany przez szczery (2008-04-25 18:09:27)

Offline

 

#3 2008-04-24 21:59:18

Jackass

Otyugh

3572887
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Półelf
Klasa: Tropiciel

Re: 26 kwietnia (sobota)

Ludzie jak do tej pory wiem tylko o szczerym, a mamy się spotkać pojutrze... Co z wami?


You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree

Offline

 

#4 2008-04-25 12:03:00

Isildur

Otyugh

5558788
Call me!
Skąd: J-no
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 79
Punktów :   
Rasa: Gnom
Klasa: Czarodziej (Iluzjonista)

Re: 26 kwietnia (sobota)

Ja nie wiem o 14:30 mam pizze dawno zaplanowaną a o 17 Czaja ma urodziny. Więc ja raczej nie.


Historia niemal jak z kart papierowych westernów,
salon, karty, mysia wóda, czasy rewolwerów,
na oko pod czterdziestke kilka drobnych przestępstw,
szybko przestał być dzieckiem zmienił lizak na winchester..

Offline

 

#5 2008-04-26 12:18:14

Jackass

Otyugh

3572887
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Półelf
Klasa: Tropiciel

Re: 26 kwietnia (sobota)

To nie robimy dziś spotkania, bo nie ma raczej sensu...


You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree

Offline

 

#6 2008-04-26 12:26:05

Marco

Game Master

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Elan
Klasa: Psion

Re: 26 kwietnia (sobota)

Wg mnie to jest chore że mamy urządzać spotkania w sobote, a wy sobie na urodziny jakieś idziecie -.- Nie tyle chore co chamskie. Olewacie spotkania związane z D&D na które się tak wszyscy napalali, a teraz macie je gdzieś. Pewnie gdybysmy się umawiali na nie miesiąc wcześniej to i tak byście nie przyszli bo wypadło wam jakieś wyjście na spacer o tej porze i nie możecie...

Offline

 

#7 2008-04-26 22:22:25

Isildur

Otyugh

5558788
Call me!
Skąd: J-no
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 79
Punktów :   
Rasa: Gnom
Klasa: Czarodziej (Iluzjonista)

Re: 26 kwietnia (sobota)

Ej no kas, ale jak coś uważam za ważniejsze to chyba to wybieram nie ? A po za tym i tak większość olała sprawę i nawet nie napisałem, więc ... n/c ..


Historia niemal jak z kart papierowych westernów,
salon, karty, mysia wóda, czasy rewolwerów,
na oko pod czterdziestke kilka drobnych przestępstw,
szybko przestał być dzieckiem zmienił lizak na winchester..

Offline

 

#8 2008-04-27 01:24:58

Marco

Game Master

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Elan
Klasa: Psion

Re: 26 kwietnia (sobota)

Aha, fajnie, czyli wszystko jest ważniejsze od sesji -.- Może od razu porzucmy to forum i całą sprawe z D&D żeby był święty spokój -.- O urodzinach dowiedzieliście się niedawno i spokojnie można je było przesunąc na inny termin(za tydzień np bo wtedy jest weekend majowy). A jeśli chodzi o to ze niby ważniejsze... Fajnie, besztacie takiego Czajkę, szmacicie go i wyzywacie od najgorszych lam, śmiejecie się z tego jak mu się coś stanie i ogólnie macie go zazwyczaj w dupie, a teraz sobie do niego na urodziny idziecie. Nie macie za grosz wstydu. Mój honor by na takie coś nie pozwolił... Róbcie sobie jak chcecie. Przez takie akcje właśnie mamy zastój w D&D. Nie narzekajcie mi później.

ps. Większośc olała sprawę? No to ta większośc niech wypier**** i niech da sobie spokój z D&D. Nie dorośliście widocznie do takich spotkań. Jak narazie chyba tylko ja i Jacek chcemy grac w D&D. No może i Matek. Jacek musi jeździc do dziadków, to mu się nie dziwie, że go nie ma często, ale wam ciągle coś wypada. Przynajmniej Tobie. A to zbiórka(ważniejsze), a to urodziny Czajki(ważniejsze). Niedługo nie będziecie wogóle chodzic na sesje bo będziecie głodni, albo gwiazdy źle sie ułożą. "Sorki, nie mogłem przyjśc na sesje bo miałem ważniejsze sprawy. Chomik mi umarł i musiałem odprawic mu pogrzeb" -.-

Offline

 

#9 2008-04-27 08:59:10

Jackass

Otyugh

3572887
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Półelf
Klasa: Tropiciel

Re: 26 kwietnia (sobota)

Chłopie myślisz, że ktoś będzie specjalnie urodziny przesuwał i to jeszcze na weekend majowy kiedy zazwyczaj ktoś gdzieś wyjeżdża tylko dlatego, że jedna osoba ma spotkanie D&D? A poza tym rodzina jest jednak chyba trochę ważniejsza niż spotkania( w moim przypadku, bo byłem u wujka)... Nie było w tym tygodniu? Trudno to zrobimy kiedy indziej i po kłopocie... Jak ty zazwyczaj nie wychodzisz i masz czas w weekend to fajnie ale nie każdy tak ma... Ja bym czasem przyszedł na sesje zamiast iść do dziadków, ale z moimi starymi nie ma tak łatwo, a poza tym moja prababcia ma 90 lat i wiem, że się ucieszy kiedy do niej przyjadę, bo rzadko kto ją odwiedza... Wg. mnie to jest ważniejsze...


You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree

Offline

 

#10 2008-04-27 09:40:30

Isildur

Otyugh

5558788
Call me!
Skąd: J-no
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 79
Punktów :   
Rasa: Gnom
Klasa: Czarodziej (Iluzjonista)

Re: 26 kwietnia (sobota)

Tak, bardzo mądre ktoś bedzie przesuwał urodziny bo kilku gościom wypadło spotkanie D&D.. czyś zdurniał, że tak powiem ? A np. w weekend majowy jadę na biwak i nie będzie mnie cały czas. A propo olania, jakoś w forum "SESJE" napisaly 3 osoby ze przyjdą ? Może nie dorosłem.. to już moja sprawa. Ale sam wiem co dla mnie jest ważniejsze. Tak szczerze to sram teraz na to wszystko bo mnie wkurwiasz.

Żegnam jak na razie.


Historia niemal jak z kart papierowych westernów,
salon, karty, mysia wóda, czasy rewolwerów,
na oko pod czterdziestke kilka drobnych przestępstw,
szybko przestał być dzieckiem zmienił lizak na winchester..

Offline

 

#11 2008-04-27 09:51:26

szczery

Kuo-toa

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 27
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Kapłan

Re: 26 kwietnia (sobota)

Wiesz Marco przesadzasz, stary tak jak dla Tomka lub Jacka jak i dlamnie są sprawy ważniejsze i to jest zrozumiałe co nieoznacza wcale że zlewamy D&D stary!...ja też w weekend majowy najprawdopodobniej jade ze starszymi gdzieś na kilka dni.

Offline

 

#12 2008-04-27 11:43:25

Marco

Game Master

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Elan
Klasa: Psion

Re: 26 kwietnia (sobota)

Jeju, Jacek, Szczery, czy ja wam coś mówiłem o tych dziadkach i rodzinie? Nie. Napisałem że to rozumię, a wy jeszcze na mnie najeżdżacie niepotrzebnie -.- Jestem wkurwiony tylko na tych co woleli urodziny zamiast sesji -.- I sobie doczytajcie zanim coś napiszecie -.-

I to mnie właśnie najbardziej wkurwia jak się umówimy na spotkanie, a wy nie idziecie i mówicie to przed samym spotkaniem. Ja już mówię Agnieszce że mam sesje i sobie nie porozmawiamy ani się nie zobaczymy narazie, a tu czytam, że nie ma sesji bo w ostatniej chwili jakiś mistrz gry na przykład odwoła sesję bo na jakiś badziew idzie -.- A Agniesia sobie już ten czas zorganizuje i takim sposobem siedze nic nie robiąc. Nie tylko wy macie ważniejsze sprawy. Idę wam na ręke że wogóle coś takiego organizuję. Równie dobrze soboty mogę sobie spędzac z dziewczyną, a was miec głęboko w dupie tak jak wy moje starania. I chyba tak zrobie. Dziękuje.

Offline

 

#13 2008-04-27 12:43:27

Tom

Bogin

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 2
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: 26 kwietnia (sobota)

A ty myślisz że warzniejsza jest sesja od urodzin kumpla albo kogoś bliskiego jak tak to coś ci nie tak z głową raz na rok ma sie urodziny a ja np. mam z nich zrezygnować i pujść na sesje .Jak mam czas to pujde a jak nie to nie ide. A i sorki żę mnie tak dawno nie było na forum

Offline

 

#14 2008-04-27 15:05:42

Marco

Game Master

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Elan
Klasa: Psion

Re: 26 kwietnia (sobota)

Urodziny kumpla którego sie szmaci, robi sie z niego największą z ciot i śmieje się z niego z byle powodu -.- Prosze bardzo. Tak jak mówię. Mnie by honor nie pozwolił na to. Urodziny wujka rozumię, wizyta u dziadków ok. Ale żeby iśc na urodziny do kogoś kogo się i tak nie lubi to chyba lekka przesada. I nic nie mam z głową tylko taka prawda. Nie miałbym godności się na takim czymś pojawiac. I tak jak mówię, wolę miło spędzic czas z Agnieszką niż siedziec bezczynnie bo mnie kolejny raz ktoś robi w konia -.-. Mam to wszystko w dupie. Wale ten interes. Możecie sobie grac i może wam nawet co tydzień coś wypadac że sesje będą dwa razy w roku. Mnie to gówno obchodzi. Chciałem stworzyc zgraną drużynę która się umawia o stałych porach żeby grac w D&D. Nie mogę na was liczyc. Jeśli chcecie grac w D&D to znajdźcie sobie inną miejscówkę. Od teraz spędzam weekendy z moją dziewczyną.

Offline

 

#15 2008-04-27 17:38:06

Isildur

Otyugh

5558788
Call me!
Skąd: J-no
Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 79
Punktów :   
Rasa: Gnom
Klasa: Czarodziej (Iluzjonista)

Re: 26 kwietnia (sobota)

To spędzaj śmiało, nie wiem bo jak byś powiedział, że nie grasz bo chcesz spędzić czas z Agą to zapewne nikt by się nie obraził, ale ja też od tej pory sram na to.

btw. Teraz w młodzieży wszyscy się szmacą, chyba nie słyszę dnia jak ktoś kogoś nie wyzwie.


Historia niemal jak z kart papierowych westernów,
salon, karty, mysia wóda, czasy rewolwerów,
na oko pod czterdziestke kilka drobnych przestępstw,
szybko przestał być dzieckiem zmienił lizak na winchester..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.genealogia.pun.pl www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.fon.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl www.hero.pun.pl